Disaini ise!

Graafiline disain • illustrator • photoshop • indesign • KODULEHE LOOMINE • WordPress

Oled õiges kohas, kui soovid ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe või ise kujundada oma visuaalsed materjalid või töödelda fotosid, aga teadmisi ja oskusi selleks napib. Õpetan sulle nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi kujundaja tööks vajaminevast või kodulehe loomiseks vajalikke tehnilisi nüansse WordPressi sisuhaldussüsteemist.

KONTAKTÕPE, DISTANTSÕPE

Individuaalõppe tunni maksumus on 30€. Gruppidele küsi pakkumist!

Graafiline disain, kujunduskunst

ADOBE

Koolitus annab teoreetilisi teadmisi graafilisest disainist ja praktilisi oskusi tööks Adobe kujundusprogrammidega Illustrator, Photoshop, InDesign. Koolituse läbinu loob raster- ja vektorgraafilisi töid sh erinevaid graafilisi objekte, illustratsioone ja kujundusmaterjale. Kasutab oma töödes pilditöötlust ja fotomontaaži, küljendab mitmeleheküljelist teksti ning valmistab ette graafikat kasutamiseks erinevas meedias (veeb, trükk, video).

Koolituse lisainfo

Kestus: kokkuleppel (algajale soovituslikult 10 koolitustundi kujundusprogrammi kohta)

Lisainfo: Kursusel osalemiseks on vajalik arvutikasutamise kogemus, oma arvuti, internetiühendus. Adobe kujundusprogrammide optimaalse jõudluse tagamiseks peavad olema täidetud süsteeminõuded arvutile. Varasem kujundusprogrammide kasutamise kogemus ei ole nõutav. Õppetöö toimub eesti keeles.

Kodulehe, blogi või e-poe loomine

WORDPRESS

Koolitus on sobilik neile, kes soovivad omandada algteadmisi sisuhaldussüsteemist WordPress ja ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe WordPressi baasil. Koolituse läbinu tunneb WordPressi peamisi võimalusi ja loob iseseisvalt kodulehe, blogi või e-poe kasutades WordPress sisuhaldussüsteemi ja selle lisarakendusi.

Koolituse lisainfo

Kestus: kokkuleppel (soovtuslikult min. 15 koolitustundi koduleht ja blogi, min. 15 koolitustundi e-pood).

Lisainfo: Kursusel osalemiseks on vajalik arvutikasutamise kogemus, oma arvuti ja internetiühendus. Kursusel on võimalik kasutada oma sisulist materjali (fotod, tekstid, logod jms). Koolitusel läbitavaid teemasid on võimalik kohandada sinu huvidele vastavaks. Õppetöö toimub eesti keeles.

error: © Copyright
Ostukorv0
Ostukorv on tühi
Jätka ostlemist
0